Email: Sales@screwjack.net
Tel: +86-0769-83061993

Service Hotline
+86-0769-83061993
Novinky
Domov > Novinky > Obsah

Kategória produktu

Skrutka závitovky udržiava konštantný

Sijie Industrial Co., Ltd | Updated: Jul 05, 2017

Šnekový závitový konektor Je ťažké, aby bol nástroj v súlade s pôvodnými parametrami v dôsledku opotrebovania samotného nástroja počas bežného procesu obrábania. Technológia logaritmického reliéfneho brúsenia skrutkovača skrutkovača GLOOR AG rieši tento problém tým, že umožňuje zadné a sklopné parametre nástroja. V momente brúsenia, aby sa udržala konštanta, tvar kotúča ostáva rovnaký, čím výrazne zlepšuje presnosť brúsenia nástroja presnosti, brúsenie a rovnaké ako pôvodné parametre, aby sa stali možné, výrazne predlžuje životnosť nástroja a súčasne zlepšuje presnosť spracovania! Výrobky firmy GLOOR AG zahŕňajú frézky na tvarovanie, závitovkové závitorezové závitovky, frézy závitov, prevodovky a frézy, cyklóny (na spracovanie skrutiek a závitov a skrutiek), otáčacie nožnice na tlačenie (obrábacie polygóny), multifunkčné nože sústružnícke nožnice, skrutkovacie nože, skrutkovacie nože, skrutkovacie nože, skrutkovacie nože, skrutkovacie nožnice, skrutkovacie nožnice, skrutkovacie frézy Moni Chena (MONNIER + ZAHNER) Cyklónové frézky Frézovacie kotúče a neštandardné prispôsobenie nástrojov! Produkty sú široko používané v leteckom priemysle, obranného priemyslu, energetike, automobilovom priemysle a iných oblastiach

(1) mechanická zostava by mala byť v prísnom súlade s konštrukčným oddelením poskytnúť montážne výkresy a procesné požiadavky na montáž, závitovkový skrutkovač je prísne zakázané upravovať obsah diela alebo neobvyklým spôsobom, ako meniť diely.

(2) montáž dielov musí byť kvalifikovaná kontrola a akceptácia častí, proces montáže závitovky, ak sa zistí, že chýbajú neštandardné časti, by sa mali okamžite oznámiť.

(3) montážne prostredie vyžaduje čisté, bez prachu alebo iného znečistenia, súčiastky závitovky musia byť uskladnené v suchu, bez prachu, s ochrannou podložkou.

(4) časti procesu montáže nesmú naraziť, rezať, závitovka nesmie poškodiť povrch dielov, alebo robiť časti výrazne zakrivené, skrútené, deformácie, časti povrchu nemôžu byť poškodené.

(5), pokiaľ ide o pohyb častí, musí sa medzi mazací olej (mazivo) pridať montážne rozhranie závitovky.

(6) zodpovedajú častiam s veľkosťou, aby boli presné.

(7) Pri montáži by mali byť súčasti a náradie vybavené špeciálnymi zariadeniami, v zásade nesmú byť súčasti umiestnené na stroji alebo umiestnené priamo na zemi, ak je to potrebné, zástrčkový skrutkovač by mal byť umiestnený v ochrannej podložke alebo koberci ,

(8) v zásade zostavenie, závitovkový závitový zdvihák nesmie vystúpiť na mechanickú, ak je potrebné urobiť krok na operáciu, musí byť položený na mechanickú ochrannú podložku alebo koberec, závitovkový závitník dôležité časti a nekovové časti spodná časť je prísne zakázaná.

Upevnenie skrutiek, nepoužívajte pohyblivý kľúč, závitový skrutkový závit, každá matica nesmie používať viac než jedno rovnaké tesnenie, utiahnutá skrutka so zapustenou hlavou, závitovkový závitový klin, klinec by mal byť zakrytý v častiach, nesmie byť vystavený.

Skrutky a matice utiahnuté, závitovkový závitový skrutku by mal byť skrutka vystavená stúpaniu matice 1-2; Skrutka závitovky zaskrutkuje upevnenie pohyblivého zariadenia alebo údržbu bez nutnosti odstrániť časti príležitostí, montáž musí byť potiahnutá skrutkami pred lepením.


Vyšetrovanie
Send
Kontaktujte nás
Adresa: Xinji Road, Nancheng, Dongguan City, Guangdong Province, Čína.
Telefón: +86-0769-83061993
Faxovanie: +86-0769-88057667
E-mailom: sales@screwjack.net
Copyright © Sijie Industrial Co., Ltd. Všetky práva vyhradené.