Email: Sales@screwjack.net
Tel: +86-0769-83061993

Service Hotline
+86-0769-83061993
Novinky
Domov > Novinky > Obsah

Kategória produktu

Požiadavka na zlepšenie prevodovky

Sijie Industrial Co., Ltd | Updated: Jul 05, 2017

Prevodovka Miter S vývojom technológie automobilovej výroby a využívaním požiadaviek na zvýšenie sa automobilové zariadenia pohybujú smerom k vysokej presnosti, vysokej sile, vysokej záťaži prevodovky Miter, nízkym hlukom, ľahkému a dlhému smeru životnosti, takže technológia spracovania prevodoviek predložiť vyššie požiadavky. Skosenie ozubených zubov je veľmi dôležitým procesným opatrením na reguláciu hluku zubového kolesa, prevodovky Miter, ktorý vyvolal pozornosť a pozornosť výrobného a spracovateľského priemyslu doma iv zahraničí.

Skosenie je v podstate malý skosený, Miter Prevodovka, ktorý je, všetky vystavené ostré rohy po profil zubov prevodovky, a potom malý skosenie, aby sa veľký skosenie na oboch koncoch prevodového stupňa (to znamená, uhol ) fázový rozdiel, nazýva sa zkosenie. Prevodovka skosenia Skosenie sa rozdeľuje na dve skosené zuby a zúbkovanie zubov

Skosenie je dôležitou mierou zrážania pozdĺž koncovej plochy zubov, aby sa zabránilo hluku a poškodeniu pri zachytení povrchu zuba kvôli malým hrboľom.

Pár prevodových stupňov v procese záberu, prevodovka na začiatku záberu, vďaka spracovaniu a deformácii zubov, môže ľahko viesť k nárazu, takže sa vibrácie zvyšujú.

Veľké a malé prevodovky v prevádzke, Miter Prevodovka, ak nepoužívate hornú časť zuba, a potom sa často objavujú v zuboch pastorka ozubenia koreňa zuba. Je to preto, že veľkosť ozubených ozubov vonkajšieho krúžku je všeobecne ťažšia ako koreň zubov a kde je rýchlosť posuvu väčšia, prevodovka Miter spojená s nesprávnym nastavením pri inštalácii, takže po prevádzkovaní veľkosti ozubených kolies často na vrchole každého z ostatných koreňa zubov, ľahko kresliť drážky známky podobné lepenie, niekedy zub zubu zubu zuby tiež čerpať rovnaké značky drážky, životnosť výstroja má vážny vplyv.

Po skosení, aby sa odstránil hrot zubov a profil zubov, majú ostré rohy nasledujúce výhody:

(1) Pri indukčnom vytvrdzovaní prevodovky, Miter Prevodovka, prechodná frekvencia, najmä vysokofrekvenčné vykurovanie, má tendenciu prehrievať v ostrých rohoch. Z tohto dôvodu musí byť ozubené ozubenie zubové koleso skosené pred kalením, aby sa dosiahlo čo najlepšieho účinku pri tepelnom spracovaní.

(2) na vytvrdnutom prevodovom ústrojenstve, za tepla pred priamym ohrevom pred skosením (s výhodou zaobleným), v procese karburizácie tepelným spracovaním, aby sa zabránilo otáčaniu zubov v rohoch oxidačného oduhličenia.

(3) na zníženie koncentrácie napätia počas kalenia na zníženie a elimináciu procesu tepelného spracovania spôsobeného kalením trhlinami alebo praskaním, Prevodovka Miter, ktorá má dôležitú úlohu pri prevencii krakovania pri poklese.

Moderné zateplené ťažké prevody nie sú jednoducho závislé od brúsky, aby sa zabezpečila presnosť brúsenia, mnoho domácich a zahraničných podnikov úspešne vykonalo na poškriabanie procesu brúsenia, či už z vonkajších alebo vnútorných zubov sú karbidové náradie Vytvrdený povrch pre škrabanie. Keďže tvrdená tvár po skosení vedie k rezaniu nástroja, prevodovka Miter, ktorá sa môže účinne vyhnúť nožom a odtrhnúť nôž. Pre vytvrdený povrch, aby sa poškriabal proces brúsenia, škrabanie pred tvrdou stranou tváre je veľmi dôležité a musí to byť práca.

Skosenie ozubených prevodov je potrebné zabezpečiť, aby kvalita zariadenia nemohla byť použitá na ignorovanie dôležitého procesu, Miter prevodovky podľa prevodovky v krabici v pozícii a úlohe jeho zubu konca zrážok spracovanie požiadavky sú tiež odlišné.


Vyšetrovanie
Send
Kontaktujte nás
Adresa: Xinji Road, Nancheng, Dongguan City, Guangdong Province, Čína.
Telefón: +86-0769-83061993
Faxovanie: +86-0769-88057667
E-mailom: sales@screwjack.net
Copyright © Sijie Industrial Co., Ltd. Všetky práva vyhradené.