Email: Sales@screwjack.net
Tel: +86-0769-83061993

Service Hotline
+86-0769-83061993
Novinky
Domov > Novinky > Obsah

Kategória produktu

Celková výkonnosť kužeľovej prevodovky

Sijie Industrial Co., Ltd | Updated: Jul 14, 2017

Prevodovka je jednou z kľúčových komponentov cementového mlyna MPS, jeho prevádzka je normálna alebo nie je priamo spojená s celkovým výkonom mlyna. Kužeľová prevodovka zahŕňa prevodovku hlavne ozubené koleso, súpravu so šikmou prevodovkou kužeľovej prevodovky, súpravu planétového prevodu, kryt, tesnenie, axiálne ložisko atď. Poháňané motorom prostredníctvom kužeľového prevodu a planetového prevodu, ktoré poháňa dosku v axiálnom ložisku Pri pohybe, pretože axiálne ložisko a vonkajší kryt medzi vytváraním vysokotlakového olejového filmu môžu zabezpečiť plynulú a efektívnu prevádzku brúsnej misy. V rovnakej dobe, vonkajšie krytie a škrupina medzi použitím labyrintových tesnení, Bevel Gearbox účinne zabraňuje prachu. Pri prevodovke, ktorá je pripojená k časti misky znázornenej na obrázku 2, pri pohybe prevodovky cez skrutku poháňa celú časť brúsnej misy, brúsneho valca a brúsnej misky medzi vytváraním brúsenia materiálu.

V mieste výroby 4000 t / d výrobná linka MPS zistila, že prevodovka s guľkovým uzáverom pri vodnej rúre (dve), existujú zrejmé známky korózie, ale vzhľad gumového tesnenia nie je poškodený, takže počiatočné špekulácie že vnútorná korózia, kužeľová prevodovka Ale špecifická situácia sa musí otvoriť po určení veka. Veľmi dôležitá je aj skutočnosť, že výrobcovia spoločnosti FLENDER, ktorí boli špeciálne poslaní na scénu, aby sa s nimi vyrovnali, spoločnosť Bevel Gearbox súhlasila s otvorením údržby krytu prevodovky.

1) Najprv vytiahnite hlavný motor s prednastavenou dráhou, potom odstráňte misku a prevodovku hydraulickým kľúčom, prevodovkou a zemou

(2) v záchytnej prevodovke, predtým ako je potrebné podporovať súčasti: valček, valček so šikmou prevodovkou, pripojený k tlakovému rámu, podperu tlakovej tyče, disku a ďalších častí. Najprv so špeciálnym náradím sa spojí s valčekom a potom s celkovým nástrojovým držiakom umiestneným v strede zdvíhacej plošiny misky. Keď hydraulický zdvih zdvihne misku zo spodku, valček, tlakový rám, oje, kužeľová prevodovka atď. Sa zdvihnú dohromady.

Pri zdvíhacom procese treba poznamenať dva body: Keďže strana misky namontovaná späť na stierač, pri zdvíhaní horného konca rušenia s vetracím krúžkom, skrutkovacia prevodovka tak najprv v ručnej trupu s húkačkou s vetrom Prsteňová podložka do polohy zasahovania do brúsnej misky; zdvihnite misku počas procesu, aby ste predišli zdvíhacej časti náklonu (čo vedie k brúseniu misky a prevodovej skrine medzi zaseknutým kolíkom), potrebujete jeden na meranie dna misy a prevodovky Box na povrchu vzdialenosti, Kužeľová prevodovka jedna osoba na ovládanie elektrickej hydraulickej zdviháka na udržanie úrovne nárastu, namiesto toho, aby sa spoliehala na synchrónny zdvih troch hydraulických zdvihákov. Pri zdvíhaní brúsnej misky musíte skrutkovaciu skriňu uzamknúť pomocou matice, aby ste predišli zraneniu.

(3) horný okraj misy úplne odkryť kolík a nechať dosť, aby sa mohol dostať von z priestoru, začal vyťahovať prevodovku. Vytiahnutie prevodovky ručným zdvihom as okrúhlym ukončením. Po prvé, kužeľová prevodovka odstráňte prevodovku z koľaje a vyčistite ju a pomocou 4 malých konektorov v štyroch rohoch prevodovky zosynchronizujte jej vrcholovú kužeľovú prevodovku, kým doteraz nemôžete umiestniť 20 mm guľatú tyč (11 strán, celkovo 22).


Vyšetrovanie
Send
Kontaktujte nás
Adresa: Xinji Road, Nancheng, Dongguan City, Guangdong Province, Čína.
Telefón: +86-0769-83061993
Faxovanie: +86-0769-88057667
E-mailom: sales@screwjack.net
Copyright © Sijie Industrial Co., Ltd. Všetky práva vyhradené.